wtorek, 28 czerwca 2016

W Wakacje Kreatywnie!Hejka wszystkim!
Jak mija Wam pierwszy tydzień wakacji? Uczniowie odebrali świadectwa, ale czy studenckie grono naszych czytelników zaliczyło już sesję? Jeśli nie, to nie łamcie się. Pamiętajcie o metodzie PANDA 3!


a jeśli i to zawiedzie, to przecież jest jeszcze wrzesień J

U nas trwają wakacje! W związku z załamaniem pogody dobija się do nas wakacyjna nuda, ale nie dajemy się tak łatwo!

W sumie, to nawet taki stan rzeczy wpływa na naszą kreatywność. Wymyślamy sobie najbardziej przedziwne formy zabicia czasu. Agata w końcu wróciła do rysowania. Od ponad pół roku nie miała w ręce ołówka, pędzla czy cienkopisu, który ostatnio zagościł w jej ręce. Pokochała rysować czarnymi cienkopisami. Dla niej robi to niezwykły efekt końcowy. Internet jest idealnym miejscem do zainspirowania się -  w tym przypadku się sprawdził. Czasami tworzy coś sama, czasami właśnie wspomaga się przeglądarką Google haha ;)

Na te wakacje ma już pomysł: chce stworzyć 3 wielkie obrazy w tym klimacie. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, (czyt.: tylko jej się zachce, znajdzie duuużo cienkopisów i czasu) będziecie je mogli tutaj zobaczyć! J

Kiedy już jakiś cienkopis wpadnie Agacie w rękę, to powstają właśnie takie prace, jak te, które wykonała w wolnej chwili w piątek …  Natalia oniemiała z zachwytu, a jak Wam się podoba? JJeżeli komuś się spodobało to co robi Agata, chciałby ocieplić wnętrze swojego domu, podarować komuś jej prace w prezencie to zgłaszajcie się do nas, przez wiadomość prywatną, na facebooku lub na naszego mejla. 

A. & N.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz