wtorek, 5 lipca 2016

Nowe wyzwania

 Cześć!

Słuchajcie wtorkowe blogowanie ma teraz zakręcony tydzień!


W lipcu szykuje się wyjazd wolontariuszy Fundacji Ulica do Węgierskiej Górki. Super okazja do tego, by wypocząć, ale tez zintegrować się z grupą. Niby wszyscy się znamy, ale tak na prawdę mało, 
a czasami nic o sobie nie wiemy. Będzie to idealny moment, by to zmienić. Pozytywne nastawienie - już spakowane. Po wyjeździe mam nadzieję, że wrócę bogatsza o nowe doświadczenia i będę jeszcze lepszą wolontariuszką!

Jesteśmy od wczoraj po spotkaniu z kadrą wychowawców na Wakacyjnych Obozach Marzeń!
W sierpniu pierwszy raz po tej drugiej stronie – nie jako uczestnik, lecz jako wolontariusz na obozie! Stres? Jeszcze nie, nie czuję konkretnych obaw. Zastanawiam się jak ze  snem. Z zasłyszanych opinii wiem, że nie będę się dobrze wysypiać przez tych kilka dni. Ale jestem bardzo zadowolona, że spędzę w ten sposób część wakacji.
Zastanawiam się jakie będą dzieciaki. Szczęśliwie, nie mam przykrych doświadczeń z pracą z dziećmi, więc jestem całkiem pozytywnie nastawiona. Już nie mogę się doczekać! (Agata)

Pamiętacie nasz niedawny post o wakacyjnych festiwalach muzycznych? Oto ważna informacja! 
W najbliższych dniach zapraszamy Was gorąco na Slot Art. Festival. Jest to jeden z największych festiwali kultury alternatywnej w Polsce odbywający się w murach barokowego pocysterskiego zespołu klasztornego Lubiążu. Będziemy tam razem ze Ścianą Marzeń i Fundacją Pomocy Dzieciom ULICA. Reprezentować nas będzie Natalia. Szukajcie w Strefie Inicjatyw Społecznych, G2. Zachęcamy również do zapoznania się z całym programem festiwalu: KLIK Program  Slot Art Festival

A. & N.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz